Filter By close

Latest posts

Dresy i piżamy

Każda z nas ma czasami takie dni, kiedy chce wskoczyć w wygodny dres i po prostu odpocząć. Czasami czekają na nas też obowiązki domowe, podczas których potrzebujemy ubrać się wygodnie i luźno, by strój nie przeszkadzał nam w pracy. W takim przypadku doskonale sprawdzą się dresy second hand. Część z dresów sprzedawanych w naszym sklepie to ubrania używane, inne natomiast są całkiem nowe, jeszcze z metkami. Od Ciebie zależy, jakie wybierzesz – czy potrzebujesz lepszego dresu do joggingu, czy zwyczajnego do sprzątania.

Dresy second hand

Codzienne obowiązki wymagają od nas posiadania ubrań, które wspierają, a nie przeszkadzają. Doskonale wiesz, że piękne ubrania nie zawsze są wygodne. Czasami jest tak, że fasony tych najpiękniejszych ubrań ograniczają Twoje ruchy. Podczas odpoczynku w zaciszu domowym potrzebujesz ubrań wygodnych i takie też będą używane dresy. Spodnie i bluzy dresowe second hand mają luźne fasony i uszyte są z delikatnych materiałów, które gwarantują odpowiedni komfort termiczny i pozwalają wykonywać wszystkie zdania w nieskrępowany sposób. Dresy z second handu przydadzą się na działkę, na wycieczkę, do biegania i ćwiczeń na siłowni, na spacer z psem i wszędzie tam, gdzie okazja nie wymaga eleganckiego stroju.

Dresy damskie używane w niskich cenach

Ceny używanych dresów damskich są o wiele niższe niż ceny nowych dresów. Tak korzystna cena pozwala Ci oszczędzać pieniądze i zaoszczędzoną kwotę wydać na dowolny cel, np. na przyjemności. Kupując dresy z second handu, sprzyjasz ochronie środowiska. Nie „nakręcasz” produkcji nowych ubrań i później zalegania tych ubrań na wysypiskach śmieci. Świetnie wykorzystujesz ubrania i dajesz im dosłownie drugie życie. Wiesz, w jak niskich cenach kupisz teraz dresy damskie? Ciucholand Odstawieni.pl oferuje dresy damskie używane w cenach 10-20 zł, więc kilka razy niższych niż ceny obowiązujące w butikach. To ogromna oszczędność! Odstawieni.pl to świetnie zaopatrzony second hand – dresy damskie w kompletach, spodnie dresowe, bluzy dresowe – wszystkie te ubrania kupisz u nas taniej i dodatkowo bez wychodzenia z domu.

W tej kategorii znajdziesz też piżamy second hand świetnej jakości.

Aktywne filtry