Katalog

Nowe produkty

Promocje

Buty i dodatki

Każda z nas, kobiet, chciałaby wyglądać modnie i atrakcyjnie. Niestety często ogranicza nas ilość pieniędzy. Nowe ubrania są bardzo drogie, a przecież mało która z nas może sobie pozwolić na to, by co tydzień bądź co miesiąc kupować sobie nowe ciuchy. Second hand jest w tym przypadku dosłownie ratunkiem na takie kobiece bolączki. Sprzedawane prz...

Każda z nas, kobiet, chciałaby wyglądać modnie i atrakcyjnie. Niestety często ogranicza nas ilość pieniędzy. Nowe ubrania są bardzo drogie, a przecież mało która z nas może sobie pozwolić na to, by co tydzień bądź co miesiąc kupować sobie nowe ciuchy. Second hand jest w tym przypadku dosłownie ratunkiem na takie kobiece bolączki. Sprzedawane przez nas ubrania cechują się dobrą jakością, a ich ceny są bardzo niskie, więc nie będziesz się musiała zastanawiać nad tym, czy warto wydać na nie pieniądze. Skoro będziesz mogła je kupić kilka razy taniej, niż nowe ubrania, to oszczędność będzie widoczna gołym okiem. Odzież używana damska w sklepie Odstawieni.pl sprzedaje tak tanio dlatego, że negocjujemy cenę z dostawcami podczas zakupów większych partii ubrań. Im więcej wynegocjujemy, tym niższe ceny możemy Ci zaoferować.

Odzież używana damska w sklepie internetowym

Minęły czasy, w których second hand był postrzegany jako sklep drugiej kategorii. Dzisiaj „ubrania używane lumpeks” to jedna fraz najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę. Kobiety poszukują oryginalnych i atrakcyjnych ubrań damskich dlatego, że chcą dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Jednocześnie widzą też niesprawiedliwość wynikającą z wysokich cen oraz niewielkich zarobków i szukają alternatywy. Znajdują ją w postaci ubrań używanych. Nic nie daje takiej satysfakcji, jak świadomość, że udało Ci się coś kupić bardzo tanio, a mimo wszystko te zakupy są satysfakcjonujące. Taką właśnie satysfakcję mogą dać Ci ubrania używane. Lumpex Odstawieni rozumie potrzeby kobiet w każdym wieku, zarówno młodych dziewczyn, jak i pań po czterdziestce czy po pięćdziesiątce. Każda z nas, kobiet, zasługuje na to, by wyglądać dobrze i czuć się dobrze korzystając z tego, czym dysponujemy.

Dlaczego warto wybierać ciuchy z second handu?

Ubrania używane damskie są przede wszystkim tańsze od ubrań nowych. W większości przypadków nie różnią się od nich jakością, a wręcz są od nich lepsze jakościowo. Zagraniczne marki kładą większy nacisk na jakość swoich wyrobów, dlatego że zachodni klienci mają też wyższe wymagania w stosunku do ubrań. Płacą za nie wyższe ceny, więc wymagają, by ciuchy były solidne. Dlatego też zachodnie ubrania używane, które trafiają później do Polski, są zdecydowanie lepszej jakości, niż nowe ubrania, które docierają na nasz rynek. Trzeba sobie powiedzieć to wprost, że do Polski trafia zazwyczaj drugi gatunek ubrań, a krajów zachodnich pierwszy gatunek. W naszym kraju płacisz wysokie ceny za drugi gatunek materiału, podczas gdy możesz kupić używane ubrania w lumpeksie, który oferuje kilka razy niższe ceny i ciuchy pierwszego gatunku.

Więcej

Buty i dodatki  Jest 31 produktów.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów