Filter By close

Latest posts

Dresy/Piżamy
Dresy męskie używane w różnych rozmiarach | Sklep online

Nie ma chyba mężczyzny, który nie miałby w szafie przynajmniej jednego dresu. Dres jawi nam się jako taki uniwersalny element garderoby, w którym można chodzić zarówno po domu, jak i włożyć go na siłownię lub podczas grillowania na działce. Dresy męskie używane dostępne w second handzie online Odstawieni.pl kupisz w niskich cenach i w wielu ciekawych kolorach.

Dresy męskie używane z second handu – w sam raz do biegania

Podczas biegania często zdarza się, że mocno się pocimy i tym samym nieodwracalnie niszczymy nasze ubrania. Przepoconych koszulek czy dresów często nie da się już doprać. Sporą stratą jest założenie nowego dresu za 300 zł, który po dwóch treningach jest odbarwiony. Na szczęście nie musisz się narażać na takie duże wydatki, bo masz używane dresy i dzięki temu ryzyko straty większej ilości pieniędzy zostaje wyeliminowane. Za używany dres zapłacisz maksymalnie 30 zł, a nie 300 zł. Wydasz 10 razy mniej, więc nie musisz się obawiać mocnej eksploatacji swojego dresu podczas biegania, jazdy na rowerze czy jakiejkolwiek innej formy aktywności fizycznej.

Dresy używane męskie w różnych stylach

Jedni panowie stawiają na klasyczne rozwiązania i wybierają ciemne używane dresy męskie, a inni chcą się wyróżnić w tłumie i wolą wybrać pomarańczowe, żółte albo jasnoniebieskie komplety dresowe. Ilu ludzi, tyle stylów, dlatego staramy się oferować naszym Klientom różne dresy. Second hand Odstawieni.pl to miejsce, w którym dbamy przede wszystkim o różnorodność. Różnorodność jest sposobem na to, by wyrazić siebie. W dzisiejszych czasach wszyscy ludzie często wyglądają, jak z fabryki – ubrani w takie same ciuchy, podczas gdy można być oryginalnym i wybierać na przykład dresy używane męskie, zamiast oklepanych dresów z sieciówek. Jeżeli Ty też chcesz się wyróżnić, wybierz u nas rzucające się w oczy dresy. Lumpex Odstawieni.pl zagwarantuje Ci nie tylko duży wybór, ale też korzystne ceny, dzięki czemu w Twojej kieszeni zostanie więcej pieniędzy, a do szafy trafi komplet dresowy męski z prawdziwego zdarzenia.

Aktywne filtry