Katalog

Włączone filtry:

Nowe produkty

Promocje

Koszule

Na ważne wyjścia Twój maluch może być ubrany w ładną koszulę, która sprawi, że będzie się prezentował bardzo elegancko i szykownie. Koszule używane dziecięce dostępne w second handzie Odstawieni.pl kupisz w niskich cenach, dzięki czemu tanio ubierzesz dziecko na ważną uroczystość do szkoły, na ślub lub inną okazję. Wcale nie musisz kupować nowyc...

Na ważne wyjścia Twój maluch może być ubrany w ładną koszulę, która sprawi, że będzie się prezentował bardzo elegancko i szykownie. Koszule używane dziecięce dostępne w second handzie Odstawieni.pl kupisz w niskich cenach, dzięki czemu tanio ubierzesz dziecko na ważną uroczystość do szkoły, na ślub lub inną okazję. Wcale nie musisz kupować nowych ubrań, by Twój maluch wyglądało ładnie. W większości przypadków używane koszule dziecięce są w stanie idealnym, więc z powodzeniem dziecko będzie mogło założyć je przynajmniej kilka razy lub dopóki z nich nie wyrośnie.

Koszule dziecięce – second hand z dziecięcymi ubraniami wizytowymi

W naszym sklepie z odzieżą używaną dbamy o dzieci. Oferujemy możliwość taniego ubierania dla całą rodziną, ale dzieci są dla nasz szczególnie ważne, więc pieczołowicie dobieramy ubranka dziecięce. Jeżeli wybierasz jakieś elementy garderoby dla siebie, nie zapomnij też o swoich maluchach i wybierz na przykład koszule używane dziecięce, które przydadzą się na szkolnej akademii albo wtedy, gdy idziesz z dzieckiem na ważną uroczystość. Ceny używanych koszul są zdecydowanie niższe, niż ceny nowych, a oszczędności w tej materii sięgają nawet kilkudziesięciu procent.

Koszule dziecięce używane dla chłopców i dziewczynek

Twój mały mężczyzna będzie przepięknie wyglądał w granatowej lub białej koszuli, a Twoja mała księżniczka może wkładać używane koszule dziecięce w kolorze różowym, białym, ecru lub z kolorowymi nadrukami. Połączenie koszuli ze spódniczką lub ze spodniami oraz wizytowymi lakierkami sprawi, że Twoje dziecko będzie wyglądać uroczo.

Więcej

Koszule  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów