Promocje second hand – 30% na bluzki, sukienki i szorty

Promocje second hand – 30% na bluzki, sukienki i szorty

W second hand internetowym Odstawieni.pl pojawiła się promocja na letnie lżejsze rzeczy. Teraz wszystkie sukienki, szorty oraz letnie bluzki możesz kupić o 30% taniej, co oznacza, że niektóre ubrania używane kosztują zaledwie 3,49 zł za sztukę. Takie promocje second hand będą się u nas pojawiać cyklicznie – co sezon masz szansę kupić fajne rzeczy w dużo niższych cenach.

Promocje second hand na wybrany asortyment

Wszystkie przeceny znajdziesz na stronie promocje second hand. Przy każdej rzeczy jest oznaczenie „Wyprzedaż” oraz nowa niższa cena i stara przekreślona cena. Ubrania możesz kupić w cenie już od 3,49 zł za sztukę, co daje naprawdę ogromną oszczędność.

Wszystkie przecenione rzeczy są pełnowartościowe – nie mają plam ani dziur czy urwanych guzików. Jedne mankamenty to w niektórych przypadkach tylko drobne zmechacenia, ale taka informacja jest zawsze podana na stronie konkretnego ubrania razem z informacjami o jego wymiarach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji second hand – już teraz możesz się bardzo tanio zaopatrzyć w ciekawe ubrania na przyszły sezon. Obserwuj promocje w ciucholandach i zgarniaj rabaty.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code