Second hand online – jak ubrać się za kilkadziesiąt złotych?

Second hand online – jak ubrać się za kilkadziesiąt złotych?

Czy wiesz, że można się ubrać modnie za kilkadziesiąt złotych dosłownie od stóp do głów? Przyzwyczajeni jesteśmy do robienia zakupów w sieciówkach, gdzie ceny jednej sztuki odzieży dochodzą nawet do kilkuset złotych za sztukę. Przeciętna bluzka kosztuje ok. 60-90 zł, jeansy, 120-180 zł, a kurtka 150-300. Tymczasem second hand online sprzedaje takie rzeczy w zdecydowanie niższych cenach, co sprawia, że za kilkadziesiąt złotych możesz się ubrać od stóp do głów.Ile płacisz za ubrania w centrach handlowych?

Przejrzeliśmy dokładnie oferty galerii handlowych i sklepów takich jak Orsay, H&M, Zara, Bershka i tym podobnych. We wszystkich najtańsze rzeczy oczywiście można kupić na wyprzedażach i wtedy rzeczywiście koszt najsłabiej sprzedającej się bluzeczki na ramiączkach sięga w szczycie promocji ceny 10-15 zł, ale co to jest za ciuch? Taki sam, jakiego u nas kupisz w cenie 3 czy 5 zł, a nawet lepszy, bo niestety do polskich sklepów trafiają tylko te najgorsze sorty ubrań. Tymczasem second hand online pozyskuje odzież z Anglii, Szwecji lub Irlandii, czyli bogatych krajów, do których trafia odzież pierwszego gatunku.

Przyjmijmy, że chcesz się ubrać od stóp do głów, czyli np. masz zamiar kupić jeansy, koszulkę z krótkim rękawem, narzutkę i kurtkę. W sieciówce ceny będą się kształtowały mniej więcej tak:

- jeansy – 150 zł
- koszulka – 35 zł
- narzutka – 65 zł
- kurtka – 167 zł

Razem na ten zestaw musisz wydać: 417 zł.

W second hand online podobny zestaw kupisz za:

- jeansy – 9,99 zł
- koszulka – 4,99 zł
- narzutka – 9,99 zł
- kurtka – 15,99 zł

Razem zapłacisz: 40,96 zł, czyli ponad 10 razy mniej niż w galerii!

Jeśli spojrzeć na to realnie, to w second hand online kupisz za czterysta złotych aż 10 pełnych zestawów ubrań, czyli właściwie skompletujesz pełną szafę – kompletną garderobę i to na każdy sezon. Oszczędność jest ogromna!

To wprost niebywałe, jak dużo można zaoszczędzić, wybierając używane ubrania i w dodatku pamiętaj, że przecież te ciuchy, które kupujesz w naszym sklepie, pochodzą od tych samych producentów, od których kupujesz ubrania w galeriach.

Za kilkadziesiąt złotych naprawdę można się ubrać od stóp, do głów. Mało tego – Twój kompletny strój może być tańszy niż 50 zł. Szczególnie kiedy mowa o letnich zestawach i tutaj znowu posłużymy się przykładem. W czasie promocji letnie bluzki i spódniczki albo szorty można kupić w cenach już od 3,49 zł za sztukę. To oznacza, że możesz mieć letni zestaw składający się z szortów i koszulki w cenie zaledwie 6,98 zł + przesyłka! Wyobrażasz sobie takie ceny w galerii? Tam w takiej kwocie nie kupisz nawet skarpetek.

Ubrania używane online to bardzo dobry sposób na to, by ubierać się modnie, ale też wyjątkowo tanio. Przecież Ty masz na co wydawać pieniądze. Po co przepłacać za ubrania, skoro można je kupować tak tanio? To się będzie naprawdę opłacało. Zobacz nasze aktualne promocje i wybierz dla siebie coś świetnego. Z pewnością uda Ci się znaleźć odzież używaną lub nową, jaka będzie na Ciebie idealnie pasowała. Nie martw się ceną – zapłacisz tyle, co nic.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code