Sklep z używaną odzieżą online – co warto kupować?

Sklep z używaną odzieżą online – co warto kupować?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, co warto kupować w sklepie z używaną odzieżą? Otóż jest kilka takich rodzajów asortymentu, który warto tam kupować. Po pierwsze sklep z używaną odzieżą online sprzedaje ciuchy bazowe, czyli takie, które będą stanowiły podstawę Twojej garderoby.

W second handach z pewnością nie opłaca się szukać najmodniejszych ciuchów, które widzieliśmy na wybiegach mody w tym sezonie. Dzieje się tak dlatego, że do second handów takie ubrania trafią dopiero za rok czy dwa. Oczywiście czasami można u nas znaleźć perełki, czyli ciuchy z najnowszych kolekcji, ale prawda jest taka, że sklep z używaną odzieżą online sprzedaje przede wszystkim ubrania sprzed sezonu, dwóch czy więcej. W głównej mierze asortyment stanowią ubrania bazowe, czyli takie, które mogą stanowić podstawę Twojej szafy.

Ubraniami bazowymi, które możesz znaleźć w sezon handzie, są przede wszystkim:

- spodnie,
- sukienki,
- żakiety,
- bluzki,
- spódnice
- kurtki i płaszcze

Te elementy odzieży z pewnością warto kupić, dlatego że są one sprawdzone. W niektórych przypadkach były już prane, tak więc masz pewność, że nie rozciągają się, nie mechacą i nie blakną po praniu, a co za tym idzie, wiedz, że posłużą Ci jeszcze przez długi czas i dlatego właśnie warto w nie zainwestować.

Z pewnością second hand online jest miejscem, w którym znajdziesz ubrania basicowe, czyli takie, które będą pasować do innych ubrań i z których stworzysz przepiękne stylizacje. Ubrania w kolorze czarnym, brązowym, białym, szarym czy granatowym są uniwersalne i pasują większości ludzi. Dodatkowo to z nich często tworzy się większość zestawów, więc wydatek na te ubrania zawsze jest największy. Ciuchy w trendach wybierane są rzadziej – wszystko, co wzorzyste i rzucające się w oczy, stanowi raczej mniejszą ilość naszej szafy.  Natomiast to, co proste, jednokolorowe i gładkie, stanowi większość i właśnie tej większości warto szukać w lumpexach internetowych.

Część osób decyduje się również na kupno w takim miejscu butów i bielizny. W second handzie Odstawieni.pl nie oferujemy ani butów, ani bielizny. Te elementy naszym zdaniem powinno się kupować nowe. Są jednak takie elementy bazowe, które będą naprawdę bardzo, ale to bardzo dobrej jakości i za której w sklepie (nowe) trzeba byłoby zapłacić sporo pieniędzy. Po co wydawać dużo, skoro w naszym ciucholandzie internetowym masz możliwość zrobienia zakupów za mniejsze pieniądze?

Mądre gospodarowanie budżetem to sprawa niezwykle ważna, dlatego zawsze pamiętaj o tym, bym, by wybierać to, co najlepsze, ale też zwracać uwagę na cenę. Im mniej zapłacisz za ubrania używane, tym lepiej dla Twojego portfela.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code