Odzież dziecięca second hand

Odzież dziecięca second hand

Dzieci bardzo szybko wyrastają ze swoich ubrań i często jest tak, że co kilka miesięcy trzeba im kupować coś nowego i to nie jeden element garderoby, a kilka czy nawet kilkanaście. Być może nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego, jak tania może być odzież dziecięca. Second hand dziecięcy sprzedaje ją w naprawdę niskich cenach.Odzież dziecięca – second hand z dziecięcym asortymentem

Dzieci to skarb, ale ten skarb jest jakby nie patrzeć bardzo drogi. Często jest tak, że mamy są zmuszone wymieniać garderobę swoich dzieci nawet co kilka miesięcy, a jeśli dziecko jest młodsze to jeszcze częściej. Koszt zakupu nowych ubranek jest niewiarygodnie wysoki. Często dochodzi nawet do kilkudziesięciu złotych za sztukę. Przy kilku sztukach robi się z tego kilkaset złotych, tymczasem odzież dziecięca second hand jest nawet kilkanaście razy tańsza. Kupienie koszulki za 3 zł? Nie ma problemu. Kurteczka za 10 zł? To również nie problem. Dziecko jest ubrane, mama zadowolona a portfel pełny.

Nowe dziecięce ubrania są nierzadko droższe od ubrań używanych i to nie ulega absolutnie żadnym wątpliwościom. Zakup większej liczby nowych ubranek może być dla domowego budżetu naprawdę ogromnym obciążeniem, ale na szczęście jest używana odzież dziecięca. Second hand z taką odzieżą może Ci dostarczyć absolutnie wszystkiego – od body, przez kaftaniki, koszulki, śpioszki, po kurteczki, sukienki używane second hand i dodatki. Część tych ubranek jest nowa, inne są w stanie idealnym, bardzo dobrym lub dobrym. Te w stanie dobrym będą się nadawać do chodzenia po domu i do zabawy na podwórku. Te w stanie bardzo dobrym albo idealnym można założyć na wyjście.

Odzież dziecięca second hand jest bezpieczna dla dzieci i naprawdę tania. Za kilkadziesiąt złotych możesz mieć cały wór ubrań i to od naprawdę fajnych producentów. Na takie ciuszki warto polować minimum dwa razy w roku. W momencie rozpoczęcia sezonu wiosennego, kiedy w ofercie jest dużo ubranek letnich i kiedy rozpoczyna się sezon jesienny – wtedy można łatwo upolować coś grubego i ciepłego w sam raz na jesienne i zimowe dni. W tych momentach w roku często pojawiają się promocje second hand na nowy asortyment i wtedy można kupić coś ciekawego naprawdę tanio albo z opcją darmowej wysyłki.

Przeprowadźmy kalkulację i sprawdźmy, ile można zaoszczędzić, kupując odzież dziecięcą w second handzie.

Przykład 1: zakupy w sklepie z nową odzieżą

Kupujemy:
- 2 pary spodni (89 zł x 2) = 178 zł.
- 2 koszulki (35 x 2) = 70 zł.
- 1 bluzę – 66 zł
- 1 kurtkę – 125 zł

Razem daje nam to: 439 zł.

Przykład 2: takie same zakupy w second handzie

- 2 pary spodni (6,99 x 2) = 13,98 zł
- 2 koszulki (4,99 x 2) = 9,98 zł
- 1 bluza – 9,99 zł
- 1 kurtka – 14,99 zł

Razem daje nam to: 48,94 zł.

Na tym przykładzie widać, że odzież dziecięca second hand jest tańsza prawie 9 razy od odzieży nowej. W przypadku promocji będzie tańsza nawet więcej niż 10 razy. Czy nadal trzeba Cię przekonywać, że zakupy w takim sklepie są bardzo opłacalne? To naprawdę doskonałe rozwiązanie, kiedy chcesz zaoszczędzić pieniądze i móc je przeznaczyć na coś innego.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code