Second hand plus size

Second hand plus size

Mimo iż marki modowe bardzo promują niemalże anorektyczne modelki, a na nich ubrania w rozmiarze XS, S lub maksymalnie M, to wiele kobiet nosi przecież większe rozmiary ubrań. Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie większych tanich ciuszków, to zapraszamy do naszego sklepu second hand plus size.Second hand plus size z odzieżą w większych rozmiarach

Czy zauważyłaś, że często jest tak, że ładne ubrania są produkowane maksymalnie w rozmiarze L? XL spotyka się rzadziej, a 2XL i większe są już zwykle bardzo nudne i nie tak modne. W second hand plus size możesz znaleźć ubrania w większych rozmiarach, np. 3XL, 4XL, 5XL i 6XL. Wybór jest bardzo duży, począwszy od spodni, przez bluzki, sukienki, spódnice, a na piżamach kończąc. Dzięki takiemu dużemu wyborowi ubierzesz się naprawdę fajnie, a w dodatku za stosunkowo małe pieniądze. Idea second hand plus size jest dość niespotykana w Polsce, ale potrzebna, bo my, kobiety, nosimy różne rozmiary.

Nie jest prawdą, że nie można dobrze wyglądać w rozmiarze XXL. Wszystko zależy od tego, jak dobierze się ubrania. Dobór odpowiedniej odzieży ma kluczowe znaczenie, bo jeśli ubierzesz się zgodnie z cechami swojej sylwetki, to będziesz wyglądać atrakcyjnie niezależnie od rozmiaru. Nie ma w tym żadnej magii – to czysto praktyczne rozwiązanie.

Oczywiście możesz szukać fajnych ubrań w galeriach handlowych (słabo w nich z dużymi rozmiarami) lub w specjalnych butikach z odzieżą dla puszystych, ale ceny w tych sklepach mogą przyprawiać o prawdziwy zawrót głowy. Co zrobić, by nie wydawać kroci? Możesz skorzystać z oferty second hand plus size i za niską cenę wybrać dla siebie całą paczkę ubrań. To jest naprawdę bardzo, ale to bardzo proste. Jest to też wyjątkowo tanie, a przez to naprawdę opłacalne. Jeśli chcesz zaoszczędzić, to z pewnością warto wziąć pod uwagę takie zakupy. Teraz możesz kupować w naprawdę niskich cenach.Ubrania używane plus size – ceny

Przejdźmy do konkretów i sprawdźmy, ile rzeczywiście kosztują ubrania używane plus size. Ceny są bardzo różne, a dla przykładu:

- Sukienka na wesele to koszt 24,99 zł-32,99 zł, przy czym taki sam nowy model kosztuje od 150 do nawet 500 zł.
- Bluzka mgiełka to koszt 5,00-24,99 zł, przy czym za nową trzeba zapłacić od 40 zł wzwyż, a średnio 50-80 zł.
- Spodnie jeansowe w second handzie kosztują 5,00-24,99 zł, a w sklepie za analogiczny model trzeba zapłacić 80-200 zł.

Widać wyraźnie, że takie rzeczy są o kilka, a nawet kilkanaście razy tańsze od nowych rzeczy, a z tego wynika, że oszczędność jest naprawdę bardzo duża i warto tyle zaoszczędzić. Duże rozmiary ubrań używanych stają się coraz popularniejsze w sklepach typu second hand i to dobrze, bo teraz każda kobieta ma możliwość ubrania się ładnie i modnie za niewielkie pieniądze. Kiedyś takiej możliwości niestety nie było.

Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Oferujemy zróżnicowany asortyment w różnych rozmiarach i bardzo korzystne ceny. Odzież z drugiej ręki sklep internetowy będzie dla Ciebie zaskoczeniem – wyślemy ją szybko i bardzo starannie zapakowaną.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code