Ciuchy używane – dlaczego warto je kupować?

Ciuchy używane – dlaczego warto je kupować?

Kiedyś znienawidzone, dziś uwielbiane – second handy, czyli sklepy z używaną odzieżą cieszą się coraz większą popularnością. W dzisiejszym wpisie opowiemy Ci o tym, dlaczego warto kupować ciuchy używane. Zapraszamy!


Ciuchy używane to dobra jakość w niskiej cenie


Nie ulega wątpliwości, że zakupy w second handach są zdecydowanie tańsze od zakupów w butikach i centrach handlowych. Używane ubrania to ogólne określenie towarów sprzedawanych w second handach, ale trzeba pamiętać, że w większości przypadków ubrania dostępne w sklepach typu second hand online są nowe i mają jeszcze metki. Nigdy nie były noszone, a ich cena jest kilka razy tańsza od ceny ubrań wywieszonych na wieszakach w sieciówkach.


Cześć ubrań to ubrania używane, ale musisz sobie zdawać sprawę z tego, że towar do second handów sprowadzany jest krajów bardzo zamożnych, na przykład z Wielkiej Brytanii, Irlandii lub Szwajcarii, gdzie ludzie mają nieco inne podejście do mody, niż my. W tych krajach ludzie pozbywają się bardzo szybko ubrań, które były założone raz, dwa lub kilka razy. W naszej kulturze nosi się ubranie dopóty, dopóki nie wyjdzie z mody lub dopóki się nie zniszczy, przez co większość rzeczy, których się w pozbywamy, to rzeczy, które nie nadają się już do noszenia.


W najbogatszych krajach wygląda to całkowicie inaczej, więc ciuchy używane, które pozyskujemy z tych krajów, są w stanie bardzo dobrym albo wręcz idealnym. To pozwala Ci sporo zaoszczędzić, dlatego że tymi ubrania będziesz mogła się cieszyć jeszcze przez dłuższy czas, a ich koszt będzie zdecydowanie niższy, niż koszt nowych.


Wśród ubrań używanych zdarzają się prawdziwe „perełki”


Ciuchy używane, które możesz znaleźć w naszym lumpeksie internetowym, bardzo często są unikatowymi ubraniami, których nie będzie miał nikt inny. Nigdy w asortymencie nie mamy dwóch takich samych ubrań, więc  prawdopodobieństwo, że spotkasz na ulicy kogoś ubranego tak samo, jak Ty, jest bardzo, aby to bardzo małe, a wręcz nieprawdopodobne. Wśród ubrań dostępnych w naszym second handzie można znaleźć prawdziwe perełki, czyli ubrania w idealnym stanie i dodatkowo też bardzo stylowe.


W second handzie możesz szybko wzbogacić swoją garderobę


Niski wydatek na ciuchy używane sprawia, że skompletowanie nowej garderoby jest łatwiejsze i oczywiście tańsze. Załóżmy, że wracasz do pracy po długiej nieobecności związanej z urlopem macierzyńskim. Jeżeli zmienił się Twój rozmiar, zmienił się Twój styl albo po prostu nie masz ubrań, które pasowałyby do nowej pracy, to zakup kilku kompletów nowej odzieży jest w dużym wydatkiem. Gdy skorzystasz z oferty second handu internetowego, to możesz się zaopatrzyć w kilka kompletów ubrań, które wystarczą  Ci na dłuższy czas i to w cenie niższej, niż Ci się wydaje.


Przykładowo zestaw składający się z koszuli, spodni i bluzki możesz kupić u nas za około 50 zł. Zakup trzech takich zestawów z pewnością wystarczy na początek, więc wydajesz 150 zł, podczas gdy standardowe spodnie bądź żakiet w sklepie popularnej marki kosztują nawet więcej niż te 150 zł. Zakładając, że ciuchy są w bardzo dobrym albo idealnym stanie, skorzystanie z tej oferty jest bardzo rozsądnym posunięciem.


Ciuchy używane w second handach są coraz lepszej jakości


Skończyły się czasy lumpeksów zalanych wątpliwej jakości ubraniami. W naszym ciucholandzie nie znajdziesz zniszczonych, zmechaconych czy rozciągniętych ubrań, dlatego że starannie dobieramy dostawców i dodatkowo też wnikliwie selekcjonujemy odzież, która do nas trafia. Wszystko po to, by zagwarantować Ci ubrania w jak najlepszym stanie.


W naszym asortymencie nie ma ciuchów z plamami, dziurami czy jakimiś brakami w postaci urwanych guzików, czy zepsutych zamków. Nie dopuszczamy do pojawienia się takich sytuacji. Rynek second handów w Polsce zmienia się diametralnie, dlatego że klienci oczekują coraz to lepszej jakości ubrań. Mimo że płacą niewielkie kwoty, chcą mieć ciuchy używane, które można nosić jeszcze przez dłuższy czas. To z kolei sprawia, że second hand internetowy i stacjonarny dopasowują się do tych oczekiwań i coraz lepiej weryfikują dostawców oraz jakość konkretnych partii towaru.


Lumpexy zmieniają się w modne butiki


Kiedyś standardowy second hand był małym, ciasnym i niezbyt urodziwym miejscem, w którym ubrania leżały rozrzucone, a dzisiaj second hand sprzedający ciuchy używane wyglądają niczym stylowy butik. W naszym second handzie każdy ubranie wisi na wieszaku, jest czyste i starannie wyprasowane, byśmy mogli dobrze je zaprezentować. Ubrania przechowywane są w dobrych warunkach, co gwarantuje Ci, że trafią do Ciebie też w dobrym stanie. Mylne jest przekonanie, że od zaplecza second handy nie wyglądają zbyt zachęcająco. Nasz ciucholand online prowadzony jest wedle takich samych zasad, jak prowadzi się modne butiki. Dbamy tutaj o czystość, odpowiednią ekspozycję towaru, staranny sposób pakowania i dokładną weryfikację każdej rzeczy, zanim do Ciebie trafi.


Ciuchy używane są bardzo dobrej jakością


Czy zdarzyło Ci się kiedyś kupić ciuch, który po jednym czy dwóch praniach zdefasonował się, zmechacił lub wyblaknął? To jest bardzo częsta sytuacja, a w kupując ciuchy używane, nie musisz się o coś takiego martwić. Te ubrania były już prane, a dodatkowo dezynfekowane i skoro nie stało się z nimi nic złego, to oznacza, że są wykonane starannie, z dobrej jakości materiałów i posłużą Ci jeszcze długi czas.


Jeżeli przekonaliśmy Cię do tego, że warto kupować ciuchy używane, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code