Ubrania za 1 zł

Ubrania za 1 zł

Kliknij, żeby zobaczyć ubrania po 1 zł.

Chcesz naprawdę tanio kupować ciuchy, ale nie wiesz, gdzie to zrobić? U nas możesz kupić ubrania za 1 zł, a nawet za 0,50 zł. Tak – to prawda – mamy markowe ciuch za grosze dostępne dla każdego przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Sprawdź nasze ubrania za 1 zł i przekonaj się, że możesz zrobić fantastyczne zakupy.

Ubrania za 1 zł w second hand Odstawieni.pl

Second hand Odstawieni.pl oferuje duży wybór ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w tym ubrania za 1 zł. W asortymencie mamy bluzki, spodnie, spódnice, a nawet sukienki i szorty za 1 zł. Taka oferta jest skierowana przede wszystkim do tych osób, które chcą się ubrań maksymalnie tanio, a jednocześnie nie zawsze zależy im na najnowszych trendach czy super jakości materiału. Ubrania za 1 zł to przeważnie rzeczy używane, ale czasami w takiej promocji znajdują się też nowe ciuchy – zarówno z metkami, jak i bez metek.

Każda rzecz dostępna za 1 zł pozwala zrobić naprawdę tanie zakupy, a dzięki wygodzie internetowego zamawiania nie musisz nieść swoich zakupów do domu, tylko dostajesz je bezpośrednio pod swoje drzwi. Asortymentu tak tanich rzeczy, jakie sprzedajemy w Odstawieni.pl, nie znajdziesz chyba w żadnym innym second handzie internetowym. Ta szczególna promocja wyróżnia nasz sklep i przez cały czas przyciąga do nas nowych zadowolonych klientów. Bardzo często możesz u nas kupić ubrania za 1 zł takie jak bluzki, spodnie, topy, a nawet sweterki, narzutki czy bolerka.

Wśród ubrań oferowanych w tak niskich cenach są też rzeczy dziecięce. Wiemy, że dzieci bardzo szybko rosną i często potrzebują nowych rzeczy, a rodziców nie zawsze stać jest na to, by całą dziecięcą garderobę kompletować w wysokich cenach. Czasami ubrania mają być typowo domowe – przeznaczone do zabawy i wtedy oferta ciuszków po złotówce doskonale się sprawdza. Mało tego, ubrania za 1 zł to nie jest nasza najtańsza oferta, gdyż najtańszymi rzeczami w naszym sklepie są te po 50 groszy. Tak niskich cen nie znajdziesz chyba nigdzie indziej.

Dlaczego sprzedajemy ubrania za 1 zł?

Oferta na ubrania za 1 zł pojawia się u nas regularnie – jest to stała promocja pozwalająca kupić ciuchy w cenach tak niskich, jak to tylko możliwe. Te niskie ceny wynikają z kilku czynników.

- Często przeceniamy ubrania czarne, które bardzo trudno jest odpowiednio zaprezentować na zdjęciach. Niestety kolor czarny jest wyjątkowo trudny do fotografowania, przez co nie zawsze możliwe jest idealne ujęcie wszystkich detali danej rzeczy. Jeśli zdjęcie okazuje się niewyraźne, istnieje duża szansa, że przecenimy dany produkt, a jego cena będzie wynosiła zaledwie 1 zł.

- Przeceniane na 1 zł są też rzeczy mniej modne – pochodzące z poprzednich kolekcji, ale jeszcze często wybierane przez klientki i klientów, którym zależy na klasycznym wyglądzie.

- Ubrania za 1 zł mają czasami ślady użytkowania, zarówno te trwałe, jak i takie, które można łatwo usunąć poprzez pranie czy golenie.

- Staramy się sprostać potrzebom różnych grup klientów – zarówno tych, którzy chcą wydać więcej, ale kupić nowe ubrania lub te używane, ale w idealnym stanie, jak i tym, którzy mają bardzo ograniczony budżet, a mimo to chcą zrobić zakupy. W naszym ciucholandzie internetowym stawiamy na różnorodność. Oferujemy zarówno ubrania za 1 zł, jak i rzeczy dużo droższe, ale perfekcyjne i odpowiednie nawet na większe wyjścia.

W jakim stanie są ubrania za 1 zł?

Ubrania za 1 zł to również te, które noszą widoczne ślady użytkowania, czyli rzeczy w stanie dobrym lub bardzo dobrym, ale np. z niewielkim zmechaceniem. Te zmechacenia można jednak bardzo łatwo usunąć przez zastosowanie specjalnej golarki do ubrań.

Nigdy, nawet w cenie 1 zł nie sprzedajemy ubrań z plamami i dziurami. Takie rzeczy są przez nas automatycznie usuwane. Wyjątek stanowią niewielkie przebarwienia lub bardzo małe, niewidoczne wręcz plamki, które w żaden sposób nie wpływają na użytkowanie konkretnych ubrań.

Dbamy o to, by ubrania za 1 zł były w naprawdę dobrym stanie. Te rzeczy zawsze nadają się do noszenia, więc nie musisz się obawiać, że wydasz pieniądze na coś, co będzie miało poważne mankamenty. Tak się z pewnością nie stanie i potwierdza to liczne grono naszych zaufanych klientów. Klientki i klienci często wracają do nas po nowe zakupy, a to najlepszy dowód na to, że ubrania za 1 zł i wszystkie inne rzeczy z asortymentu naszego sklepu spełniają oczekiwania.

Ciuchy za 1 zł online – co warto wybrać?

Każdy ma inny gust, oczekiwania i potrzeby, a ciuchy za 1 zł online to zwykle rzeczy basicowe – proste i jednokolorowe, ale nie zawsze. W tak niskich cenach trafiają się też rzeczy kolorowe, bardzo wzorzyste i modne. Z pewnością warto kupić w tej cenie bluzki, które można nosić pod sweterkami, kardiganami i kurtkami wiosenno-jesiennymi. Bardzo dobrym zakupem są też bolerka i eleganckie spodnie na kant oraz te o zaokrąglonym fasonie. Te ciuchy za 1 zł online zachwycą Cię swoją jakością, gdyż są to rzeczy zachodnie i wykonane z bardzo dobrych gatunkowo tkanin. W ofercie znajdziesz ubrania, których trwałość jest znacznie wyższa, niż trwałość ubrań produkowanych pierwotnie na polski rynek. W praktyce oznacza to, że takie ubrania za 1 zł mogą być znacznie trwalsze niż nowe rzeczy kupione w Polsce za kilkadziesiąt złotych.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty ubrań za 1 zł. Odwiedź zakładkę Promocje second hand i znajdź tam coś dla siebie.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code