Modny lumpeks online – 5 zalet naszego sklepu

Modny lumpeks online – 5 zalet naszego sklepu

Sklep Odstawieni.pl robi wszystko, by spełnić oczekiwania swoich klientów. Przez cały czas staramy się rozwijać, dopasowywać do waszych potrzeb i przede wszystkim słuchać tego, czego od nas oczekujecie. Przedstawiamy 5 zalet, jakimi cechuje się nasz modny lumpeks online. Poznaj je i przekonaj się, że warto u nas kupować.



1. Modny lumpeks online Odstawieni.pl gwarantuje niskie ceny

Wiemy, że przy zakupie odzieży używanej liczy się przede wszystkim oszczędność, dlatego też staramy się ustalać najniższe możliwe ceny oferowanej odzieży. Oczywiście ceny te nie zawsze są najniższe z rynkowych, a powodem jest fakt, że sprzedajemy wyłącznie starannie wyselekcjonowaną odzież, a taka również kosztuje. Mimo wszystko staramy się, by oferta cenowa była dostosowana do każdego, a nasz modny lumpeks online oferował ubrania zarówno do osób, które chcą maksymalnie oszczędzić, jak i do tych, które szukają wyjątkowych perełek i są w stanie zapłacić za nie nieco więcej.



2. Dbamy o jakość

Dokładnie sprawdzamy każdą sztukę odzieży i eliminujemy rzeczy z wadami. Staramy się zerwać z przekonaniem, które głosi, że po odzieży używanej widać ślady noszenia. Większość oferowanych przez nas rzeczy nie ma żadnych śladów użytkowania lub są to rzeczy nowe, a na pozostałych (tych tańszych) są niewielkie ślady noszenia. Nie ma więc obawy, że kupisz coś, co będzie zniszczone – selekcjonujemy ubrania naprawdę skrupulatnie, dlatego, że chcemy, byś wyglądała pięknie.



3. Organizujemy liczne i długie promocje

Wiemy, że nic podczas zakupów nie daje takiej radości, jak oszczędność. W naszym sklepie właściwie przez cały czas możesz znaleźć promocje stałe lub czasowe na wybrany asortyment, lub na wszystkie ciuchy używane i nowe. Promocje sięgają -30%, -50% i nawet -90%. W super niskich cenach możesz kupić zarówno spodnie, jak i bluzki używane, kurtki czy sukienki. Warto śledzić na bieżąco ofertę second handu, a na pewno nie umkną Ci żadne oferty promocyjne.



4. Słuchamy potrzeb klientów

Nasi klienci chcą kupować tanio, szybko, wygodnie i z niskimi kosztami dostawy. Uwzględniamy te wszystkie kwestie: przekazujemy wam dostęp do intuicyjnego, nowoczesnego sklepu online, wysyłamy przesyłki tak szybko, jak to możliwe i zapewniamy niskie koszty dostawy. Jesteśmy też otwarci na wszelką pomoc klientom, którzy do nas piszą lub dzwonią. Krótko mówiąc – modny lumpeks online Odstawieni.pl działa tak, żebyście byli zadowoleni z obsługi i samych ubrań.



5. Przez cały czas podnosimy standardy obsługi

Unowocześniamy sklep, upraszczamy poruszanie się po sklepie i wprowadzamy rozwiązania, które sprawiają, że kupowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Wprowadziliśmy w naszym sklepie również kilkustopniowy mechanizm informowania o statusie zamówienia. Przy każdych zakupach dowiesz się, kiedy płatność została przyjęta, kiedy zamówienie zostało wysłane oraz otrzymasz od nas e-maila z informacją o numerze przesyłki i adresie śledzenia, a w przypadku zamówienie za pobraniem również wiadomość SMS z informacją o wysyłce, kwotą płatności oraz informacją o wysyłce na Twój adres e-mail numeru przesyłki i adresu śledzenia paczki.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code