Zakupy w ciucholandzie robią je nawet największe gwiazdy! Zobacz, które celebrytki kupują używane ubrania

Zakupy w ciucholandzie robią je nawet największe gwiazdy! Zobacz, które celebrytki kupują używane ubrania

Minął już czas, kiedy zakupy w ciucholandzie były zarezerwowane tylko dla osób o bardzo skromnych zarobkach. Do zakupów w second handach przyznają się nawet największe polskie i światowe gwiazdy. Dlaczego kupują w lumpeksach? Z oszczędności? W żadnym wypadku. Robią to, bo chcą się wyróżnić, ot co.


Gwiazdorskie zakupy w second handzie

Portale plotkarskie nie omieszkają opublikować nawet najmniejszych wzmianek o nowych elementach garderoby znanych i lubianych. Nowa sukienka? Buty? Torebka? Nic nie umknie ich uwadze. Również zakupy w second hand i co ciekawe – gwiazdy bardzo chętnie się do nich przyznają. Przecież nie mają się czego wstydzić. Poświęcenie czasu na wybór „perełek” przynosi im prawie same zachwyty ze strony fanów.

1. Julian Roberts kupuje w second handach zarówno rzeczy dla siebie, jak i dla swoich dzieci.

2. Courtney Love ma w swojej szafie sporo ubrań z lumpeksu – pewnie dlatego jej styl jest taki barwny.

3. Kylie Minogue przyznała się do tego, że spędzała długie godziny w lumpeksach jeszcze zanim stało się to modne.

4. Daryl Hannah otwarcie przyznaje, że nie lubi kupować nowych ubrać, bo zakupy w ciucholandzie nie są dobre ani dla niej, ani dla środowiska a już tym bardziej dla jej portfela.

5. Drew Barrymore – nieobce są jej sukienki używane – wystąpiła w takiej nawet na czerwonym dywanie w 2010 roku. Za swoją sukienkę zapłaciła niebagatelną sumę… 25 dolarów!

6. Zooey Deschanel powiedziała kiedyś, że gdy miała ograniczony budżet, kupowała ubrania używane po 2-3 dolary i starała się tworzyć z nich najlepsze możliwe stylizacje.

7. Zac Efron (tak, ten) bardzo lubi kupować w sklepach vintage – podobno bardzo go inspirują.

8. Monika Brodka w wywiadzie dla czasopisma „Twój Styl” przyznała, że w używane ubrania występują w wielu z jej stylizacji.

9. Karolina Malinowska, jedna z najlepszych polskich modelek lubi kupować zarówno w sieciówkach, jak i w ciucholandach.

10. Izabela Trojanowska traktuje second handy jak „muzeum sztuki” i chętnie do nich zagląda.

11. Agnieszka Włodarczyk na festiwalu w Międzyzdrojach w 2014 roku zaprezentowała się w dwóch kreacjach z second handu – każda z nich kosztowała ją 2,50 zł.

12. Edyta Herbuś nie ma problemu w zaopatrywaniu się zarówno w luksusowych butikach, jak i second handach. To się chwali!

13. Małgorzata Kożuchowska uznawana za najlepiej ubraną polską gwiazdę też korzysta z przybytków zwanych ciucholandami. Odwiedza zarówno polskie, jak i zagraniczne second handy.

14. Maffasion, blogerka modowa potrafi świetnie łączyć super drogie rzeczy z łupami z ciucholandu i otwarcie przyznaje się do zakupu „używek”.

15. Margaret, jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia również poluje na używane ubrania.

Skoro one mogą, to Ty również. Zobacz ofertę naszego sklepu internetowego z odzieżą używaną i zainspiruj się do stworzenia niecodziennej stylizacji.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code