Latest posts

Second hand online Odstawieni.pl – O nas

Sklep internetowy Odstawieni.pl to second hand online – miejsce, w którym kupisz ciuchy używane damskie, męskie i dziecięce. Nasz sklep to połączenie dwóch pasji – mody i poczucia humoru. To najlepsza recepta na udany dzień – ubrać się ładnie i wyjść z domu z uśmiechem na ustach. Humor zawsze Cię uratuje, a zakupy w naszym sklepie sprawią, że skończy się problem pt. „nie mam się w co ubrać”. :)

Lubimy to, co robimy i to jest najważniejsze, bo jeśli lubisz to, co robisz, to robisz to dobrze. Wszystko, co jest robione z pasją, przynosi obopólne korzyści. Mamy kilka zasad, bez których nawet nie zaczynamy dnia:

  • Pakujemy z uczuciem – naprawdę – każda paczka trafia przecież do jedynego w swoim rodzaju człowieka i każdej poświęcamy wystarczająco dużo czasu.

  • Rozwijamy się – kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu. Kto się rozwija, ten ma po drodze mnóstwo fanu i sporo znajomych.

  • Słuchamy Klientów – Twoja opinia jest dla nas ważna, bo pomaga nam w codziennej pracy i wskazuje kierunek, w którym powinniśmy podążać. Prowadząc ciucholand internetowy Odstawieni.pl wszystko robimy ze świadomością, że nie jesteśmy nieomylni, więc każda Twoja sugestia pozwala nam stawać się lepszymi.

Dlaczego nasz second hand online nazwaliśmy „Odstawieni”?

Ciuchy to zabawa, a my wiemy, że przecież każdy skrycie marzy o tym, żeby się „odstawić”, czyli żeby wyglądać tak, by czuć się dobrze, i może nawet… wzbudzać zazdrość? Dlaczego nie? Życie jest krótkie i wiemy, że nie warto się ograniczać. Życie ma być przyjemnością, a co daje większą przyjemność, niż poczucie, że wyglądamy świetnie?

Nieważne gdzie jesteś – ludzie zawsze będą Cię oceniać na podstawie tego, co widzą. Niech więc zobaczą Cię w najlepszym możliwym wydaniu. Markowa odzież używana pozwoli Ci wyglądać i czuć się dobrze. Nie musisz rezygnować z fajnych ubrań, kiedy nie chcesz wydawać na nie dużych pieniędzy. Przecież w naszym second handzie online kupisz świetne rzeczy w niższej cenie, a dodatkowo bez konieczności wychodzenia z domu.

Tania odzież używana w sklepie Odstawieni.pl

Sklep Odstawieni.pl już w fazie projektowej przybrał formę miejsca, w którym chcemy osiągnąć jeden nadrzędny cel – Twoje zadowolenie. Serio – nic nie daje nam takiej przyjemność, jak świadomość, że robimy coś, co służy ludziom. To fenomenalne, kiedy zadowoleni Klienci wracają do nas i polecają sklep swoim znajomym.

Sprzedajemy tanią odzież używaną i umiemy znaleźć balans między tym, by poprawić Klientowi humor, a tym, by obsłużyć go na najwyższym poziomie. To kwestia wyboru. W Odstawieni.pl pracują młodzi ludzie, którzy widzą doskonale, że ze współczesnymi sklepami jest coś nie tak. W większości z nich jest po prostu nudno i stereotypowo. A my chcieliśmy czegoś więcej – postanowiliśmy, że nasza praca stanie się również przyjemnością tak dla nas, jak i dla naszych Klientów. I tak też się stało.

Nasz lumpex online sprzedaje sukienki używane, markową odzież z drugiej ręki (często z metkami), używane ubranka dla dzieci i odzież męską. Mamy bogaty asortyment, korzystne ceny i mnóstwo zapału do pracy.

PS. Wypijamy ogroooomne ilości kawy, a w przerwach raczymy się czekoladowymi cukierkami i nie mamy z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. :)