Latest posts

Odzież Cream – co to znaczy? Cena, hurt i detal, zakup online

Podczas zakupów odzieży używanej bardzo często możemy się natknąć na hasło „odzież cream”. Czym ubrania cream i czym różnią się od pozostałej odzieży? Ile kosztuje, gdzie można ją kupić i jakie elementy odzieży nazywamy creamem? Najlepszej jakości ubrania cream są obecnie najczęściej poszukiwane przez klientów second handów.

Odzież cream – co to znaczy?

Odzież cream to określenie najlepszej jakości odzieży używanej oraz odzieży typu outlet, czyli nowych ubrań z metkami. Inaczej odzieży, która po prostu nie została sprzedana (najczęściej przed wejściem nowej kolekcji). Odzież cream jest odzieżą najwyższej jakości. W tej grupie występują ubrania wyłącznie nowe i z metkami, a w tym sporo rzeczy markowych, od najlepszych projektantów. Ubrania cream mogą się cechować idealnym stanem, metką znanej marki lub doskonałym składem, a czasami wszystkimi tymi zaletami.

Odzież cream – cena

Jeżeli interesuje cię cena odzieży cream, to musisz wiedzieć, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, ile kosztują ubrania cream. Wszystko zależy tutaj od dostawcy konkretnej odzieży. Z reguły odzież tego typu można kupić w cenie od 25 do 50 zł za kilogram, ale w niektórych przypadkach najlepsze marki, tak jak na przykład Dior, Dolce & Gabbana, Prada czy Guess kosztują więcej, nawet 2 czy 3 razy tyle. Cena odzieży cream jest uzależniona też od miejsca, z którego sprowadza się ubrania. Wszystko zależy też od wielkości zakupów. Jeżeli odzież cream kupujemy hurtowo, to jej cena jest niższa. Tymczasem odzież cream detal będzie wyceniana zdecydowanie drożej.

Odzież cream hurt/hurtownia czy detal?

Wśród większości kupujących najpopularniejszą formą zakupów jest detal. Odzież cream można kupić w detalu, jako pojedyncze sztuki odzieży lub jako kilka ubrań jednocześnie. To jest rozwiązanie najlepsze w przypadku osób, które potrzebują po prostu jednego lub kilku elementów garderoby. Z kolei sklepy stacjonarne i internetowe typu second hand wybiorą odzież cream hurtowo. W takim przypadku nie można jednoznacznie określić, jakie sztuki odzieży znajdą się w konkretnej partii, dlatego że jest ona wyceniana na kilogramy i mogą być tam różne ubrania, jedynie sortowane rozmiarami lub markami.

Z pewnością nie ma lepszej jakości odzieży używanej niż właśnie odzież cream. Hurtownia zajmująca się sprzedażą takiej odzieży sortuje ją w sposób bardzo wnikliwy, by możliwe było sprzedanie dokładnie takiego sortu, jakiego potrzebuje konkretny sklep. Hurtownia odzieży cream wycenia swoje produkty w zależności od wielkości zamówienia. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, im większe będzie zamówienie, tym niższa będzie cena konkretnej partii.

Odzież cream – dziecko i osoby dorosłe

Wyróżniamy kilka różnych kategorii, w których występuje odzież cream. Dziecko, kobieta, mężczyzna, spodnie, bluzki, płaszcze i wiele innych. Ubrania mogą być sortowane zarówno pod względem płci, jak i ze względu na rodzaj konkretnej części garderoby. Dziecięca odzież cream jest w Polsce równie popularna, co ubrania dla dorosłych. Osoby, które kupują taką odzież, stawiają przede wszystkim na doskonałą jakość i wybierają to, co najlepsze.

Cream – sukienki, spodnie, bluzki, płaszcze i wiele innych

W ciucholandzie internetowym Odstawieni.pl znajdziesz wiele typów odzieży cream. Mamy na przykład sukienki, bluzki, spodnie, kurtki i wiele innych. Duże zainteresowanie ubraniami cream sprawia, że tego typu odzież pojawia się coraz częściej w sklepach typu second hand.

Ubrania cream – dla kogo?

Odbiorcami odzieży cream jest określona grupa klientów. Są to klienci, którzy potrzebują najwyższej jakości. Z jednej strony chcą oszczędzać, ale z drugiej strony zależy im na tym, by jakość kupowanej odzieży była jak najwyższa. Odzież cream daje możliwość spełnienia tych warunków, dlatego że jest korzystna cenowo, a mimo to najwyższej jakości. Większość rzeczy typu cream to rzeczy całkowicie nowe, tak więc w tym przypadku oszczędność jest naprawdę ogromna.

Odzież typu cream kupują nawet największe gwiazdy. W tej kategorii odzieży można znaleźć prawdziwe perełki, ubrania vintage i takie, których próżno szukać w nawet najbardziej ekskluzywnych butikach odzieżowy. Odzież cream jest przeznaczona dla osób, które nie uznają kompromisów w zakresie mody i oprócz ciekawej stylistyki, chcą też dysponować ubraniami uszytymi z doskonałych materiałów.

Posted in: Główna

Leave a comment