Filter By close

Latest posts

Buty i dodatki

Każda z nas, kobiet, chciałaby wyglądać modnie i atrakcyjnie. Niestety często ogranicza nas ilość pieniędzy. Nowe ubrania są bardzo drogie, a przecież mało która z nas może sobie pozwolić na to, by co tydzień bądź co miesiąc kupować sobie nowe buty. Second hand jest w tym przypadku dosłownie ratunkiem na takie kobiece bolączki. Sprzedawane przez nas ubrania cechują się dobrą jakością, a ich ceny są bardzo niskie, więc nie będziesz się musiała zastanawiać nad tym, czy warto wydać na nie pieniądze. Skoro będziesz mogła je kupić kilka razy taniej, niż nowe ubrania, to oszczędność będzie widoczna gołym okiem. Buty second hand w sklepie Odstawieni.pl sprzedaje tak tanio dlatego, że negocjujemy cenę z dostawcami podczas zakupów większych partii butów. Im więcej wynegocjujemy, tym niższe ceny możemy Ci zaoferować.

Buty second hand w sklepie internetowym

Minęły czasy, w których second hand był postrzegany jako sklep drugiej kategorii. Dzisiaj „buty second hand” to jedna fraz najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę. Kobiety poszukują oryginalnych i atrakcyjnych butów damskich dlatego, że chcą dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Jednocześnie widzą też niesprawiedliwość wynikającą z wysokich cen oraz niewielkich zarobków i szukają alternatywy. Znajdują ją w postaci butów używanych i outletowych. Nic nie daje takiej satysfakcji, jak świadomość, że udało Ci się coś kupić bardzo tanio, a mimo wszystko te zakupy są satysfakcjonujące. Taką właśnie satysfakcję mogą dać Ci buty. Lumpex Odstawieni rozumie potrzeby kobiet w każdym wieku, zarówno młodych dziewczyn, jak i pań po czterdziestce czy po pięćdziesiątce. Każda z nas, kobiet, zasługuje na to, by wyglądać dobrze i czuć się dobrze korzystając z tego, czym dysponujemy.

Dlaczego warto wybierać buty z second handu?

Buty second hand są przede wszystkim tańsze od butów nowych. W większości przypadków nie różnią się od nich jakością, a wręcz są od nich lepsze jakościowo. Zagraniczne marki kładą większy nacisk na jakość swoich wyrobów, dlatego że zachodni klienci mają też wyższe wymagania w stosunku do butów. Płacą za nie wyższe ceny, więc wymagają, by obuwie było solidne. Dlatego też buty ciucholand, które trafiają później do Polski, są zdecydowanie lepszej jakości, niż nowe buty, które docierają na nasz rynek. Trzeba sobie powiedzieć to wprost, że do Polski trafia zazwyczaj drugi gatunek butów, a krajów zachodnich pierwszy gatunek. W naszym kraju płacisz wysokie ceny za drugi gatunek materiału, podczas gdy możesz kupić buty z outletu w lumpeksie, który oferuje kilka razy niższe ceny i ciuchy pierwszego gatunku.

Aktywne filtry